Praca: Kucharz / Kucharka

Kucharz / Kucharka
Miejsce pracy: Łyszkowice

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego zespołu gastronomicznego, w jednej z lokalizacji poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Lokalizacja: Łyszkowice

Kontakt telefoniczny: 500 229 047

Prześlij aplikację, zostaw kontakt do siebie – klikając przycisk APLIKUJ!

Oferujemy:
  • Praca na jedną zmianę (poniedziałek – piątek)
  • Dobre warunki zatrudnienia – TERMINOWE WYPŁATY!
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w kameralnym zespole
  • Benefity pozapłacowe (premie, dopłatę do pakietu medycznego oraz sportowego)
  • Profesjonalne szkolenia
Oczekujemy:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w gastronomii (preferowane: gastronomia zamknięta)
  • Wykształcenia gastronomicznego
  • Znajomości HACCP, GMP, GHP
  • Dobrej organizacja pracy
  • Książeczka SANEPID
Zadania:
  • Przygotowywanie dań zgodnie z założeniami menu
  • Dbałości o jakość, smak i ekspozycję serwowanych dań
  • Kontrola dokumentów od dostawców towarów
  • Dbałości o porządek

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • Prace ziemnePrzygotowanie zaprawy cementowejMontaż elementów ogrodzenia Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: wczoraj

  • obsługa dziennika elektronicznego Librus, prowadzenie zajęć bezpośrednio z uczniami, udzielanie informacji i wyjaśnień na zebraniach oraz konsultacjach, realizacja programu kształcenia,...

Młodzieżowe Centrum Kariery Bełchatów

łódzkie / Bełchatów
  • Przygotowywanie masy w oparciu o właściwą recepturę produkcyjną oraz kontrola odpowiednich parametrów dotyczących dozowania i gotowania masy.Gotowanie, dozowanie oraz wylewanie masy na stoły...

  • Organizacja i nadzór nad pracą podległego działu.Prowadzenie dokumentacji.Nadzór nad przestrzeganiem i poprawą obowiązujących standardów oraz norm postępowania w podległym...