Praca: Administrator infrastruktury IT

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Administrator infrastruktury IT

Nr Ref.: 1323 A

Zadania:
  • wykonywanie prac związanych z instalacją sprzętu informatycznego
  • wykonywanie prac związanych z podłączaniem sprzętu informatycznego do sieci LAN – wykonywanie połączeń kablowych i światłowodowych w szafach Rack, na trasach kablowych i pod podłogą techniczną
  • wstępna konfiguracja sprzętu informatycznego
  • prowadzenie ewidencji wykonanych połączeń
  • diagnostyka uszkodzeń Łącz LAN w warstwie fizycznej
  • wsparcie innych służb technicznych w uruchamianiu łącz WAN i ich diagnostyce
  • dbanie o właściwy stan i rozwój technologiczny sieci w Data Center
  • wsparcie innych służb w diagnostyce i usuwaniu awarii sprzętu informatycznego i teletransmisyjnego w Data Center

Wymagania:
  • znajomość technologii sieciowych stosowanych w sieciach LAN
  • orientacja w technologiach łącz miedzianych i światłowodowych stosowanych w sieciach LAN i WAN
  • podstawowa znajomość systemów operacyjnych z rodziny Windows i Linux
  • podstawowa znajomość budowy sprzętu komputerowego w tym serwerów
  • umiejętność obsługi komputera i oprogramowania biurowego
  • brak przeciwwskazań do wykonywania prac pod podłogą techniczną i bezpośrednio ponad szafami kablowymi
  • brak przeciwwskazań do prac przy instalacji sprzętu informatycznego (ograniczenia dot. podnoszenia ciężarów)

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości IT CONNECT Sp. z o.o. do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."