Praca: Administrator nieruchomości


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Administrator nieruchomości
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/22/0534
OBOWIĄZKI:
nauka sporządzania dokumentów, przygotowywania różnych form korespondencji służbowej, nauka przygotowywania spotkań służbowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: podstawy obsługi komputera

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

GENERAL PROPERTY SP. Z O.O.

łódzkie / Łódź
  • Jeśli chcesz odpowiadać za: bieżące administrowanie, nadzór nad stanem technicznym obiektów, w tym nad systemami, instalacjami i urządzeniami wsparcie właściciela obiektu w zakresie wynajmu...

  • Dodane: 2022-05-13

PKO Bank Polski

łódzkie / Łódź
  • na czas określony Centrum Administracji

  • Dodane: 2022-05-05