Praca: Administrator nieruchomości

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Administrator nieruchomości
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/22/1139
OBOWIĄZKI:

nadzór nad stanem technicznym urządzeń instalacji obiektu i jego otoczenia; zapewnienie dostaw niezbędnych mediów; nadzór nad usuwaniem awarii i usterek

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

upr. budowlane-techniczne i dozoru nad eksp. instalacji i urz. gaz.

Miejsce pracy:

Zgierz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu