Praca: Agent – Mobilny Sprzedawca

OTWÓRZ SKLEP MOBILNY W SWOJEJ OKOLICY pod marką abc na kołach!

abc na kołach to jedyna w Polsce sieć wygodnych, ogólnospożywczych sklepów mobilnych,
które regularnie odwiedzają Klientów w najmniejszych miejscowościach,
gdzie przeważnie brakuje sklepów stacjonarnych.

Zapewniamy:
  • Gwarantwane wynagrodzenie nie miniejsze niż 4 tyś zł. netto
  • Dodatkowo atrakcyjny system prowizyjny
  • Umowę na czas nieokreślony
  • Wsparcie dużej firmy o stabilnej pozycji rynkowej
  • Kompletny system kasowy
  • Specjalistyczne auto
Wymagamy:
  • Prawa jazdy kategorii B
  • Gotowości do założenia własnej działalności gospodarczej
  • Zaangażowania i pozytywnego nastawienia, szczególnie w relacjach z Klientami

Zobacz podobne oferty

PATRIZIA ARYTON
łódzkie / Łódź - Manufaktura
  • Opis stanowiska:obsługa Klienta oraz doradztwodbanie o wizerunek oraz wygląd sklepuWymagania:pasja i entuzjazm i odwagadoświadczenie na podobnym stanowiskukomunikatywność

  • Dodane: wczoraj
INTERSPORT Polska S.A.
łódzkie / Rzgów
  • Nasza oferta:dowolna forma zatrudnieniadowolny wymiar godzinprofesjonalne szkolenia produktowerozwój poprzez różnorodność zadańelastyczny czas pracydynamiczne i przyjazne środowisko...

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
łódzkie / Radomsko
  • wg wnioskuWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakUprawnienia: uczciwość punktualność sumienność w pracy

  • Dodane: 2020-10-22
Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
łódzkie / Głowno
  • sprzedaż towarów handlowych w sklepie, sporządzanie paragonów, faktur oraz raportów fiskalnych, obsługa terminala płatniczego, sporządzaniezamówień na brakujący towarWymagania...