Praca: Agent ubezpieczeniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie
Agent ubezpieczeniowy
Miejsce pracy: Pajęczno
Numer: StPr/21/0310
OBOWIĄZKI:

Zgodnie z programem stażu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Pajęczno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Zobacz podobne oferty

Nationale-Nederlanden

łódzkie / Łódź
  • Widzisz te benefity i szeroko się uśmiechasz: Szkolenia rozwojowe Jasno określoną ścieżkę kariery Konkursy, które pozwolą Ci zwiedzić świat i zwiększyć dochody Wsparcie menedżera oraz...

  • Dodane: wczoraj

łódzkie / Kutno

łódzkie / Skierniewice