Praca: Agent ubezpieczeniowy


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Agent ubezpieczeniowy
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/22/0491
OBOWIĄZKI:
wg wniosku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Radomsko


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

łódzkie / Łask
  • wg programu stażu FP Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: obsługa komputera

  • Dodane: 2022-06-23

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

łódzkie / Bełchatów
  • Praktyczne wykorzystanie wiedzy z zakresu podlegania ubezpieczeniu społecznemu i zdrowotnemu rolników; zapoznanie się z zasadami opracowywania dokumentacji z zakresu podlegania, obejmowania i...

  • Dodane: 2022-06-22

PZU SA

łódzkie /
  • Dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę jako agent wyłączny: samodzielnie decydujesz o swoim czasie pracy, masz realny wpływ na poziom swoich zarobków, oferujemy ścieżkę rozwoju i...

  • Dodane: 2022-06-22

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

łódzkie / Zduńska Wola
  • Badanie potrzeb klienta, oferowanie ubezpieczeń towarzystw ubezpieczeniowych, podpisywanie oraz zawieranie w imieniu i na rachunku ubezpieczyciela umowy w zakresie ubezpieczeń, archiwizacja...

  • Dodane: 2022-06-17