Praca: Agent ubezpieczeniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Agent ubezpieczeniowy
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/22/1470
OBOWIĄZKI:

obsługa klienta, wystawianie polis ubezpieczeniowych, kontakt z Towarzystwami ubezpieczoniowymi

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

staż pracy mile widziany

Miejsce pracy:

Zgierz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu