Praca: Analityk produkcji

JESTEŚMY polską firmą z kapitałem zagranicznym, jednym z największych europejskich dystrybutorów przędz tekstylnych i technicznych na bazie własnego magazynu. Zajmujemy się produkcją, importem i dystrybucją przędz naturalnych i syntetycznych. Nasza siedziba znajduje się w sercu Europy. Podczas gdy na początku działalności nasza oferta adresowana była głównie do rodzimych producentów, to po wejściu Polski do Unii Europejskiej w 2004 roku silnie rozwinęliśmy dział eksportu. Obecnie już ok. 30% obrotu firmy pochodzi z eksportu, a nasze przędze docierają do prawie wszystkich krajów Europy.

Analityk produkcji

Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki

Zadania:
  • wsparcie Działu Produkcji w obszarze analiz danych niezbędnych do planowania produkcji zgodnie ze specyfikacją, standardami jakościowymi, wydajnością,
  • przygotowywanie raportów dotyczących procesów produkcyjnych,
  • analiza efektywności procesów w obszarze produkcji,
  • przeprowadzanie analiz zużycia zasobów produkcyjnych,
  • tworzenie zestawień i raportów na potrzeby innych działów firmy,
  • współpraca z Koordynatorami Produkcji, Kierownikiem Jakości, Działem Produkcji, Działem HR, Działem IT w celu usprawniania i optymalizacji procesów,
  • optymalizacja oraz automatyzacja narzędzi raportowania.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w obszarze produkcyjnym będzie dodatkowym atutem,
  • wysokie zdolności analityczne, dokładność i systematyczność, dobra organizacja pracy,
  • dobra znajomość środowiska MS Windows i MS Office - Excel (w stopniu zaawansowanym),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • wiedza w wykorzystywaniu narzędzi z zakresu Lean Manufacturing będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, pakiet mulitsport.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)