Praca: Animator kultury ze znajomością języka arabskiego i angielskiego

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Animator kultury ze znajomością języka arabskiego i angielskiego
Miejsce pracy: Parzęczew
Numer: StPr/22/0861
OBOWIĄZKI:

Prowadzenie warsztatów muzycznych (pieśni arabskie).

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: arabski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Umiejętności wokalne Umiejętność gry na gitarze

Miejsce pracy:

Parzęczew

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 1 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu