Praca: Architekt Korporacyjny (Bezpieczeństwo Sieci)

Architekt Korporacyjny (Bezpieczeństwo Sieci)
Team Łódź

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie wynagrodzone.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o pracę
  • Rekrutacje wewnętrzne
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Programy rozwojowe i systemy szkoleń
Zadania
Zadania
  • administracja urządzeniami bezpieczeństwa sieciowego
  • analizy proaktywne sieci w celu przeciwdziałaniu awariom
  • planowanie pojemności zasobów sieciowych
  • testowanie nowych rozwiązań pod kątem zgodności z aktualną architekturą
  • pełnienie funkcji doradczej dla projektów IT w zakresie architektury sieciowej
  • wdrożenia nowych rozwiązań sieciowych w Data Center
  • współpraca w zakresie optymalizacji i automatyzacji działań
Pasujesz do nas, jeżeli
Pasujesz
do nas, jeżeli
  • posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku administratora bezpieczeństwa sieciowego, z uwzględnieniem urządzeń firewall
  • posiadasz dobrą znajomość sieci oraz konfiguracji urządzeń bezpieczeństwa, takich jak: firewall, WAF, VPN Concentrator, Loadbalancer
  • masz doświadczenie w posługiwaniu się Linuxem
  • posiadasz umiejętność pisania skryptów automatyzujących
  • znasz narzędzia monitorowania sieci
  • posiadasz umiejętność konfiguracji urządzeń firewall firm CISCO, CHECKPOINT, JUNIPER, WAF-F5
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację pisemną i słowną
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • Widoczne efekty
  • Przestrzeń do inicjatywy
  • Realne wyzwania na co dzień
  • Zawsze na czasie
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły