Archiwista zakładowy


2024-02-02


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim


Tomaszów Mazowiecki

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Archiwista zakładowy
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/24/0071
OBOWIĄZKI:
gromadzenie, zabezpieczanie, ewidencjonowanie zgromadzonej dokumentacji, porządkowanie akt, wypożyczanie i udostępnianie akt
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Archiwista

2024-02-25

Firma: Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Sieradzu

Miasto: Sieradz

Warunki pracy - Praca w siedzibie Inspektoratu oraz w terenie- obszar powiatu sieradzkiego i wieruszowskiego, wyjazdy służbowe; - Obciążenie mięśniowo- szkieletowe oraz obciążenie narządu...

Więcej

Archiwista

2024-02-15

Firma: Archiwum Państwowe w Łodzi

Miasto: Łódź

Warunki pracy praca przy komputerze kontakt z dokumentacją zanieczyszczoną, zainfekowaną mikrobiologicznie praca w terenie Zakres zadań Uczestniczy w działaniach związanych z funkcjonowaniem i...

Więcej

Technik archiwista

2024-02-13

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Miasto: Piotrków Trybunalski

archiwizowanie, porządkowanie, opisywanie i segregowanie akt ubezpieczonych i świadczeniobiorców,obsługa urządzeń biurowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące...

Więcej