Artysta grafik

2024-02-07

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/0617
OBOWIĄZKI:
- utworzenie i zrealizowanie 18 projektów plakatów reklamowych, artystycznych dla fundacji w języku azerskim- utworzenie logotypów i grafik firmowych na rzecz fundacjiPrzewidywany okres zatrudnienia: 3 lata. Wartość dzieła za trzy lata: 306 000 zł brutto, płatne w 36 transzach, gdzie jedna transza 8 500 zł. (100 godz; 85 zł brutto/godz.)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: azerski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 8 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Powiązane