Asystent do spraw księgowości

2024-04-11

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Kutno

Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/24/0293
OBOWIĄZKI:
Zakres wykonywanych zadań:-sporządzanie przelewów-rozliczanie pobranych zaliczek-prowadzenie dokumentacji magazynowejRodzaj kwalifikacji lub umiejętności zawodowych pozyskanych przez bezrobotnego:-umiejętność analitycznego-zdolność wykorzystywania przepisów rachunlowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kutno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie