Praca: Asystent do spraw księgowości


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Godaszewice
Numer: StPr/20/0847
OBOWIĄZKI:
nauka księgowości , sporządzanie list płac i dokumentów pracowniczych, układanie i segregowanie dokumentów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Godaszewice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
łódzkie / Łódź
  • Rozładunek i załadunek samochodów oraz wagonów, Weryfikacja zgodności dostaw z dokumentami, Dostarczanie materiałów do linii montażowej zgodnie ze zdefiniowanym procesem na podstawie planu...

  • Dodane: 2020-10-05
Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
łódzkie / Łódź
  • Zarządzanie miejscami noclegowymi, realizowanie polityki wynajmu miejsc noclegowych i promocji, kierowanie zespołem pracowników, komunikacja z gośćmi z Ukrainy i porozumiewanie się z nimi w...

  • Dodane: 2020-10-05
Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
łódzkie / Łódź
  • - strzyżenie damskie- strzyżenie mskie- koloryzacjaWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakWymagania inne:- staż pracy 2018-2021- umiejętność strzyżenia i koloryzacji

  • Dodane: 2020-10-05
Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
łódzkie / Piotrków Trybunalski
  • PRZYGOTOWYWANIE I WYDAWANIE POSIŁKÓWWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

  • Dodane: 2020-10-05