Praca: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/20/0771
OBOWIĄZKI:

nauka przyjmowania dokumentów z kancelarii, rozdzielania faktur, układania dokumentów w/g rejestrów, ewidencjonowanie dokumentów księgowych, raportowanie, archiwizacja.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak, kierunek: finanse, rachunkowość, administracja, ekonomia
Uprawnienia: biegła obsługa komputera (internet, Microsoft Office)

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim