Praca: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/4553
OBOWIĄZKI:

- prowadzenie księgowości - przyjmowanie faktur i ich katalogowanie - wystawianie faktur dla firmy - kontakt z kontrahentami w Polsce i na Ukrainie

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prowadzenie księgowości, kadr i finansów w małej firmie

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi