Praca: Asystent do spraw księgowości


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Godaszewice
Numer: StPr/20/0847
OBOWIĄZKI:

nauka księgowości , sporządzanie list płac i dokumentów pracowniczych, układanie i segregowanie dokumentów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Godaszewice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
łódzkie / Domiechowice
  • Obsługa programów komputerowych, księgowych, kadrowych, rozliczeń z ZUS, wystawianie faktur i innych dokumentów.Wymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne, kierunek:...

  • Dodane: 2020-10-06
Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
łódzkie / Łódź
  • - prowadzenie księgowości - przyjmowanie faktur i ich katalogowanie - wystawianie faktur dla firmy - kontakt z kontrahentami w Polsce i na UkrainieWymagania konieczne:Wykształcenie: wyższe (w tym...

  • Dodane: 2020-10-02
Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
łódzkie / Łódź
  • -prowadzenie księgowości-przyjmowanie faktur i ich katalogowanie-wystawianie faktur dla firmy-kontakt z kontrahentami w Polsce i na UkrainieWymagania konieczne:Wykształcenie: wyższe (w tym...

  • Dodane: 2020-09-26