Praca: Asystent do spraw księgowości


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/21/0107
OBOWIĄZKI:
księgowanie dokumentów w programach kasrowo-płacowych, sporządzanie deklaracji do ZUS w programie PŁATNIK
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

łódzkie / Osjaków
  • obsługa komputera oraz pakietu MC Office Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-03-05

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

łódzkie / Kiełczygłów
  • zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • Dodane: 2021-03-01

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

łódzkie / Łask
  • wg programu stażu, fundusz PO WER dla osób do 30 roku życia Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: obsługa komputera

  • Dodane: 2021-03-01

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

łódzkie / Opoczno
  • PRZYJMOWANIE DOKUMENTÓW OD KLIENTA, SEGREGOWANIE DOKUMENTÓW Z PODZIAŁEM NA ICH RODZAJE, WERYFIKACJA POPRAWNOŚCI WYSTAWIONYCH DOKUMENTÓW, WPROWADZANIE DOKUMENTÓW DO SYSTEMU KSIĘGOWEGO ,...

  • Dodane: 2021-03-01