Praca: Asystent do spraw księgowości


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/21/0116
OBOWIĄZKI:
Obsługa programu PŁATNIK oraz innych programów księgowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Asystent do spraw księgowości
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

łódzkie / Łowicz
  • staż ze środków unijnych RPO dla osób powyżej 30-go roku życia Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

  • Dodane: dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

łódzkie / Sieradz
  • Gromadzenie i segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju.Sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym.Wprowadzanie dokumentów do systemów finansowo-księgowych.Sporządzanie...

  • Dodane: 2021-02-23

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

łódzkie / Osjaków
  • obsługa komputera oraz pakietu MC Office Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-02-22

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • księgowanie dokumentów w programach finansowo-księgowych, sporządzanie deklaracji do ZUS Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • Dodane: 2021-02-20