Praca: Asystent do spraw księgowości


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Łaznowska Wola
Numer: StPr/21/0504
OBOWIĄZKI:

Wprowadzanie i sprawdzanie faktur pod względem księgowym, prowadzenie rejestrów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Łaznowska Wola


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

KPMG

łódzkie / Łódź
  • Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za Realizację projektów z zakresu badania i przeglądów sprawozdań finansowych oraz usług poświadczających Bezpośrednią współpracę z klientami...

  • Dodane: dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • segregowanie dokumentów, sprawdzanie pod względem formalno-rachunkowym, przygotowanie korespondencji Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: finanse,...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • przygotowanie sprawozdań, przygotowanie deklaracji Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • Dodane: 2021-05-14

KPMG

łódzkie / Łódź
  • Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za Realizację projektów z zakresu badania i przeglądów sprawozdań finansowych oraz usług poświadczających Bezpośrednią współpracę z klientami...

  • Dodane: 2021-05-10