Praca: Asystent do spraw księgowości


Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Przygoń
Numer: StPr/21/0463
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu, Fundusz Pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne


Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Przygoń


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Contract Administration Sp. z o.o.

łódzkie / Łódź
  • Opis stanowiska: Bieżące wsparcie pracy działu kadr Praca w siedzibie Klienta (Centrum Wrocławia) Pomoc przy realizacji prowadzonych projektów Koordynacja obiegu dokumentów Kontakt z...

  • Dodane: dzisiaj

Norautron Mechanics Sp. z o.o.

łódzkie / Zduńska Wola
  • Zakres zadań: Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i informacji w firmie Wysyłanie i odbieranie poczty oraz przesyłek kurierskich Organizowanie i obsługa spotkań biznesowych Tworzenie...

  • Dodane: dzisiaj

Nordea Bank Abp SA Oddział w Polsce

łódzkie / Łódź
  • Would you like to gain experience in the lending area? We are now looking for a Assistant Credit Officer in Structured Loan & Collateral Services, Łódź to deliver an outstanding service, assume...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Wiaderno
  • wspomaganie w organizowaniu i prowadzeniu zajęc Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • Dodane: 2021-09-14