Praca: Asystent do spraw księgowości


Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Sędziejowice
Numer: StPr/21/0649
OBOWIĄZKI:

wg programu stażu. Fundusze Unijne RPO WŁ dla osób powyżej 30 roku życia

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Sędziejowice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

KANCELARIA ADWOKACKA LAW OFFICES REMIGIUSZ GOŁĘBIOWSKI

łódzkie / Łódź
  • Twój zakres obowiązków obsługa centrali telefonicznej (przyjmowanie połączeń przychodzących) obsługa klientów zewnętrznych (przyjmowanie gości) i współpracowników firmy obsługa...

  • Dodane: dzisiaj

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.

łódzkie / Stryków
  • JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA: Planowanie, organizowanie i koordynowanie spotkań Codzienna współpraca z innymi działami Wsparcie przy rozliczeniu czasu pracy, podróży służbowych Przygotowywanie...

  • Dodane: 2022-01-26

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

łódzkie / Sędziejowice
  • wg programu stażu. Fundusze Unijne RPO WŁ dla osób powyżej 30 roku życia Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Dodane: 2022-01-23

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

łódzkie / Łask
  • wg programu stażu, Fundusz Unijny PO WER dla osób do 30 roku życia Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • Dodane: 2022-01-23