Praca: Asystent do spraw księgowości


Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Łask
Numer: StPr/22/0328
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu, Fundusz Po WER dla osób do 30 roku życia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Łask


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

łódzkie / Sieradz
  • Zapoznanie się z regulaminem pracy, instruktażem stanowiskowym. Zapoznanie się ze specyfiką działalności, rodzajem dokumentów oraz obiegiem dokumentacji stosowanej w firmie. Zapoznanie się z...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

łódzkie / Piotrków Trybunalski
  • Dbanie o ład i porządek w salach; karmienie dzieci; dbanie o bezpieczeństwo dzieci. Wymagania inne: Wykształcenie min. średnie

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

łódzkie / Biała Góra
  • asystent ds. księgowości Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

łódzkie / Wągłczew
  • Aktywna pomoc w samoobsłudze.Poznanie specyfiki pracy w oddziale przedszkolnym.Wspieranie nauczyciela w oddziale przedszkolnym.Praca w grupie dzieci 3-6 letnich.Czynna pomoc nauczyciuelowi w...

  • Dodane: 2022-08-08