Praca: Asystent do spraw księgowości(referent)

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Asystent do spraw księgowości(referent)
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/22/0370
OBOWIĄZKI:

w/g programu stażu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Miejsce pracy:

Kutno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • przygotowanie dokumentacji pogrzebowej, przygotowanie opłat kancelaryjnych, wystawianie faktur, obsługa komputera i kasy fikalnej Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące,...

  • Dodane: wczoraj

  • pobieranie opłat targowych, wystawianie faktur, praca z kasą fiskalną Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania inne: wykształcenie średnie

  • Dodane: 2022-05-26

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

łódzkie / Pabianice
  • Obsługa programu księgowego, księgowanie, rozliczanie kosztów VAT oraz podatku dochodowego. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania inne: Znajomość...

  • Dodane: 2022-05-23

  • pobieranie opłat targowych, wystawianie faktur, rachunków, praca z kasą fiskalną Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak