Asystent do spraw rachunkowości

2024-06-05

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/2058
OBOWIĄZKI:
- księgowanie jednorodnych faktur kosztowych, towarowych, sprzedażowych- księgowanie prostych wyciągów bankowych- archiwizowanie dokumentów- wsparcie zespołu w bieżących obowiązkach- wsparcie w przygotowaniu zestawień kalkulacji w programie- godziny pracy: między 7:00 a 17:00- praca od zaraz
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: rachunkowość

Wymagania inne:

dobra znajomość programów MS Office, w szczególności MS Excelstaż, praktyki lub pierwsze doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Powiązane