Praca: Asystent ds. HR

MotoKariera to firmą z 12 letnim doświadczeniem w projektach rekrutacyjnych i rozwojowych dla branży motoryzacyjnej, która swoje usługi „szyje na miarę”. Jeśli więc trochę interesują Ciebie samochody, a bardzo ludzie, a do tego uwielbiasz szukać i wynajdywać to koniecznie wyślij do nas CV. Aktualnie poszukujemy:

Asystent ds. HR

Od kandydatów oczekujemy:

  • pierwszych doświadczeń związanych z branżą HR (tworzenie baz, selekcja aplikacji),
  • komunikatywności,
  • samodzielności,
  • umiejętności znajdowania dróg w odmętach internetu,
  • głodu wyzwań,
  • umiejętności rozróżnienia auta osobowego od ciągnika siodłowego.

W zamian zapewniamy:

  • miłe towarzystwo pasjonatów, którzy lubią razem pracować (tak deklarują - bez przymusu ;)),
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość pracy zdalnej!,
  • wynagrodzenie zależne od efektów pracy (stałe+premia),
  • wsparcie w codziennych wyzwaniach (mamy wspólny cel),
  • różnorodne projekty.

Zobacz podobne oferty

Recruit Europe Ltd.

łódzkie / Łódź, Pabianice, Ksawerów (pow. pabianicki), Kutno, Zgierz, Konstantynów Łó
  • Zadania: telefoniczna i e-mailowa obsługa klientów, przygotowywanie dokumentacji firmowej, pism, analiz, raportów i zestawień, reagowanie na bieżące zapytania klientów, wydawanie i ewidencja...

  • Dodane: wczoraj

Contract Administration Sp. z o.o.

łódzkie / Łódź
  • Opis stanowiska: Bieżące wsparcie pracy działu kadr Praca w siedzibie Klienta (Centrum Wrocławia) Pomoc przy realizacji prowadzonych projektów Koordynacja obiegu dokumentów Kontakt z...

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Czerniewice
  • wspieranie nauczyciela prowadzącego zajecia wychowawcze i opiekuńcze, pomoc w przygotowaniu pomocy dydaktycznych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia:...

  • Dodane: 2021-09-22

łódzkie / Lipie
  • Pomoc w przygotowaniu pomocy dadaktycznych, organizowaniu zajęć i zabaw dla dzieci Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne