Praca: Asystent ds. sprzedaży

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Asystent ds. sprzedaży
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/22/0392
OBOWIĄZKI:
- REALIZACJA BIEŻĄCYCH ZAMÓWIEŃ OD KLIENTÓW,- WSPÓŁPRACA Z BIURAMI ZAGRANICZNYMI, - BEZPOŚREDNI I POŚREDNI KONTAKT Z KLIENTAMI,- ŚCISŁA WSPÓŁPRACA Z DZIAŁEM PRODUKCJI ORAZ DZIAŁEM LOGISTYKI.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

- znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym.

Miejsce pracy:

Skierniewice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach