Asystent informatyka

2024-01-27

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Bełchatów

Miejsce pracy: Bełchatów
Numer: StPr/24/0036
OBOWIĄZKI:
Obsługa komputera, instalacja urządzeń multimedialnych, zadania techniczne, asysta w przygotowaniu i przeprowadzaniu transmisji internetowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: zawodowe/techniczne

Wymagania inne:

gotowość odbycia podróży służbowej

Miejsce pracy:

Bełchatów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Powiązane