Asystent nauczyciela przedszkola

2023-08-31

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Kliczków Wielki

Miejsce pracy: Kliczków Wielki
Numer: StPr/23/0617
OBOWIĄZKI:
Pomoc nauczycielowi w realizacji zadań opiekuńczo-wychowawczych.Pomoc przy spożywaniu posiłków.Pomoc dzieciom w sprzątaniu po zajęciach.Pomoc w ubieraniu i rozbieraniu w szatni.Opieka podczas spacerów, wycieczek i zabaw na powietrzu. Pomoc w nauce dbania o higienę osobistą.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Powiązane