Praca: Asystent nauczyciela


Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Asystent nauczyciela
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/22/1357
OBOWIĄZKI:
Dbanie o ład i porządek w salach; karmienie dzieci; dbanie o bezpieczeństwo dzieci.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie

Miejsce pracy:

Piotrków Trybunalski


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

łódzkie / Sieradz
  • Zapoznanie się z regulaminem pracy, instruktażem stanowiskowym. Zapoznanie się ze specyfiką działalności, rodzajem dokumentów oraz obiegiem dokumentacji stosowanej w firmie. Zapoznanie się z...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

łódzkie / Biała Góra
  • asystent ds. księgowości Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

łódzkie / Wągłczew
  • Aktywna pomoc w samoobsłudze.Poznanie specyfiki pracy w oddziale przedszkolnym.Wspieranie nauczyciela w oddziale przedszkolnym.Praca w grupie dzieci 3-6 letnich.Czynna pomoc nauczyciuelowi w...

  • Dodane: 2022-08-08

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

łódzkie / Zduńska Wola
  • wykonywanie prac pomocniczych przy opinii, oględziny nieruchomości, pomoc w pracach biurowych, analiza rynku nieruchomości Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)...

  • Dodane: 2022-08-08