Praca: Asystent pielęgniarki/opiekun medyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Asystent pielęgniarki/opiekun medyczny
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/0022
OBOWIĄZKI:

czynności pielęgnacyjno-opiekuńcze przy pacjentach zakładu opiekuńczo-leczniczego miejsce wykonywania pracy siedziba firmy + możliwa praca również w drugiej placówce zleceniodawcy: ul. Uniejowska 8; Łódź.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Uprawnienia: Opiekun medyczny osób starszych, chorych i niepełnosprawnych

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : ukończony kurs lub szkoła policealna na kierunku Opiekun medyczny lub bycie w trakcie odbywania powyższego kursu lub szkoły

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi