Praca: Asystent prezesa

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Asystent prezesa
Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka
Numer: StPr/20/0001
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie dokumentacji, ustalanie kalendarza, obsługa biura.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: -Obsługa komputera

Miejsce pracy:

Rawa Mazowiecka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Zobacz podobne oferty

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.
łódzkie / Pabianice
  • wsparciem Zarządu w codziennych obowiązkach,nadzorem nad całokształtem działań prowadzonych na rzecz Biura Zarządu,prowadzeniem kalendarza członków Zarządu, organizowaniem i planowaniem...

  • Dodane: 2020-02-21
Taxteam sp. z o.o.
łódzkie / Łódź
  • Zakres zadań obejmuje:wsparcie Zarządu w realizacji oraz organizacji bieżących projektów;prowadzenie kalendarza Zarządu;organizację pracy Zarządu, w tym: organizacja spotkań biznesowych,...

  • Dodane: 2020-02-13