Praca: Asystent projektanta branży sanitarnej


Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Asystent projektanta branży sanitarnej
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/21/0278
OBOWIĄZKI:
- projektowanie instalacji branżowych- obsługa biura- nadzór nad realizacja inwestycji budowlanych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Uprawnienia: znajomość programu AutoCAD

Miejsce pracy:

Skierniewice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • -obsługa klienta,-doradztwo w wyborze asortymentu wypożyczalni,-uitrzymanie porządku w miejscu pracy, Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia:...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

łódzkie / Pabianice
  • • profesjonalna obsługa Klienta na sali sprzedaży, • obsługa kasy fiskalnej, • dbałość o prawidłową jakość ekspozycji towarów, • czystość na sali sprzedaży. Wymagania konieczne:...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

łódzkie / Stawiszcze
  • Obsługa zalewaczki, zakręcarki, pasteryzatora, etykieciarki. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: otwartość Uprawnienia: Pozytywne nastawienie

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

łódzkie / Mazury
  • Praca na linii produkcyjnej. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: dyspozycyjność

  • Dodane: wczoraj