Praca: Asystent projektanta


Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Asystent projektanta
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/22/0254
OBOWIĄZKI:
- UDZIAŁ W WYKONYWANIU PROJEKTÓW ARCHITEKTONICZNYCH
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Znajomość programów graficznych

Miejsce pracy:

Skierniewice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

łódzkie / Opoczno
  • OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH, WYKONYWANIE OPISÓW TECHNICZNYCH PROJEKTÓW BUDOWLANYCH, WYKONYWANIE RYSUNKÓW TECHNICZNYCH PROJEKTÓW BUDOWLANYCH W PROGRAMIE AUTO CAD. Wymagania konieczne:...

  • Dodane: 2022-05-10

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

łódzkie / Bełchatów
  • Wypełnianie druków i wniosków do urzędów, instytucji; edytowanie dokumentacji technicznych; drukowanie, kopiowanie i skanowanie dokumentacji technicznych; archiwizowanie i segregowanie danych...

  • Dodane: 2022-04-25