Praca: Asystent sprzedaży


Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Asystent sprzedaży
Miejsce pracy: Góra Świętej Małgorzaty
Numer: StPr/21/0079
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: znajomość pakietu biurowego

Miejsce pracy:

Góra Świętej Małgorzaty


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

MPiPS - PGP

łódzkie / Działoszyn
  • PRACA POD NADZOREM MGR.FARMACJI. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Uprawnienia: DYPLOM UKOŃCZENIA SZKOŁY POLICEALNEJ Uprawnienia: BRAK

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP i ppoż- pomoc w prowadzeniu bieżących spraw wybranej komórki organizacyjnej- pomoc w obsłudze interesantów wybranej komórki organ.-pomoc...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

łódzkie / Piotrków Trybunalski
  • transport pieczywa (godziny pracy: 04.00 - 08.00) Wymagania konieczne: Uprawnienia: prawo jazdy kat. B Wymagania inne: mile widziane doświadczenie zawodowe,mile widziany emeryt lub...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • -Wykonywanie rożnego typu prac zleconych w zależności od specyfiki pracy i branży -wykonywanie prac z wykorzystaniem wskazanych przez Pracodawcę maszyn i urządzeń wobec kandydata-wykonywanie...

  • Dodane: wczoraj