Praca: Asystent/ka dyrektora handlowego

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Asystent/ka dyrektora handlowego
Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka
Numer: StPr/21/0045
OBOWIĄZKI:
• bieżące wsparcie przełożonego, • organizacja spotkań służbowych zewnętrznych i wewnętrznych, prowadzenie kalendarza, grafiku • przygotowanie i obsługa spotkań z klientami firmy • przygotowywanie prezentacji ofert, redagowanie opisów/treści ofert oraz weryfikacja dokumentów, • wsparcie zespołu w bieżących obowiązkach, • prowadzenie działu handlowego • organizowanie i nadzorowanie pracy PH • inne prace administracyjno-biurowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: - dokładność
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : znajomość rynku spożywczego w Polsce szczególnie zdrowa żywność[Umiejętność 1] : dyspozycyjność

Miejsce pracy:

Rawa Mazowiecka

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 3 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej