Praca: Asystent/ka dyrektora

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Asystent/ka dyrektora
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/21/0075
OBOWIĄZKI:
•codzienna współpraca z Zarządem w zakresie:•prowadzenia kalendarza, organizacji spotkań oraz podróży służbowych•obsługi korespondencji i połączeń telefonicznych•przygotowywania dokumentów oraz prezentacji w języku polskim i angielskim•wykonywania samodzielnych projektów zleconych przez przełożonych•koordynację sprawnego obiegu dokumentów i korespondencji w biurze•procesowanie faktur z klientami i kontrahentami•wsparcie w sprawach kadrowo-administracyjnych•organizację spotkań firmowych•kontakt i współpracę z kontrahentami zewnętrznymi oraz klientami firmy•różnorodne zadania związane z marketingiem w zakresie realizacji zadań promocyjnych firmy•wsparcie administracyjne firmy•współpracę z innymi działami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: chęci do pracy
Uprawnienia: prawo jazdy kat B
Uprawnienia: biegłe pisanie na klawiaturze

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : znajomość obsługi pakietu MS Office oraz programu Outlook[Umiejętność 1] : biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie[Inne] : Od kandydatów oczekujemy:•doświadczenia na podobnym stanowisku - mile widziane i najlepiej w międzynarodowym środowisku - ale nie jest to warunek konieczny•każdy inny język zagraniczny poważnym plusem kandydata•wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych oraz kultur

Miejsce pracy:

Skierniewice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach