Praca: Asystentka księgowej / kadrowej

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Asystentka księgowej / kadrowej
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/22/0426
OBOWIĄZKI:

- ZAPOZNANIE SIĘ Z PRZEPISAMI BHP I PP, - ZAPOZNANIE SIĘ Z Z PRZEPISAMI WEWNĘTRZNYMI KANCELARII ORAZ SZKOLENIA WEWNĘTRZNE, - WPROWADZANIE DOKUMENTÓW DO SYTEMÓW INFORMATYCZNYCH, - UKŁADANIE I NUMEROWANIE DOWODÓW KSIĘGOWYCH, - OBSŁUGA SEKRETARIATU, - ARCHIWIZACJA i BRAKOWANIE DOKUMENTÓW.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Skierniewice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach