Praca: Automatyk / Mechanik

Automatyk / Mechanik
Miejsce pracy: Skierniewice
Nr ref.: AM/2020
OPIS STANOWISKA:
  • Prace projektowe nad oprzyrządowaniem maszyn pakujących;
  • Projektowanie części formatowych w programie typu Solidworks/Autocad;
  • Optymalizacja parametrów oprzyrządowania;
  • Odpowiedzialność za uruchomienie, rozruch maszyn pakujących;
  • Ciągła identyfikacja, analizowanie i dostosowywanie parametrów do wymagań produktowych;
  • Dokonywanie modernizacji celem ciągłego usprawniania;
  • Intensywna współpraca z działami produkcji, rozwoju, zakupów, jakości i usług w wielu lokalizacjach międzynarodowych.
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (Inżynieria Projektowania,Automatyka, Budowa Maszyn, Mechatronika);
  • Dobra znajomość CAD – 3D SolidWorks;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Dobre zrozumienie procesu maszynowego;
  • Doświadczenie w zakresie ustawiania maszyn;
  • Doświadczenie w pracy z panelami operatorskimi;
  • Systematyczny, analityczny i niezależny sposób pracy.
OFERUJEMY:
  • W początkowym okresie zatrudnienia gwarantowane szkolenie umożliwiające poznanie maszyny pakującej;
  • Dobre możliwości rozwoju zawodowego w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Pracę w dynamicznym zespole.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: ,,Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119z4.05.2016, str.1), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PACCOR Polska Sp. z o.o. 41-100 Siemianowice Śl, ul. Budowlana 6, w celach związanych z organizacją aktualnych oraz przyszłych rekrutacji dla pracowników i współpracowników (tj. zatrudnienie w innej formie prawnej niż umowa o pracę) administratora. Jednocześnie, przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, usuwania lub wycofania niniejszej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie’’.