Praca: Backend developer (programista/webmaster)

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Backend developer (programista/webmaster)
Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki
Numer: StPr/22/0721
OBOWIĄZKI:

programowanie stron internetowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Konstantynów Łódzki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 928 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Zobacz podobne oferty

Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.

łódzkie / Łódź
  • Processing code, implementation of new functionalities, end-to-end diagnosis of software features through development process, using clean and testable code Be an active team member within...

  • Dodane: 2022-05-15

łódzkie / Konstantynów Łódzki
  • projektowanie stron internetowych, realizacja modyfikacji stron klientów na zlecenie Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Wymagania inne: informatyczne

  • Dodane: 2022-05-10

łódzkie / Dąbrówka-Strumiany
  • programowanie i obsługa maszyn, drukarka 3D ploter/laser, tworzenie i obsługa dokumentów w przedsiebiorstwie Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia:...

  • Dodane: 2022-04-23