Praca: Barman


Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu
Barman
Miejsce pracy: Łowicz
Numer: StPr/22/0492
OBOWIĄZKI:
obsługa gości przy bufecie, serwowanie napojów i przekąsek
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Łowicz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - obsługa gości restauracji- przygotowanie drinków- utrzymanie czystości baru- praca w godzinach między 11 a 23- umowa o pracę na czas określony: 2 lata Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

  • Dodane: 2022-11-22

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • wg zakresu czynności

  • Dodane: 2022-11-21

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

łódzkie / Łęczyca
  • 1. Obsługa gości w restauracji. 2. Podawanie posiłków. 3. Obsługa gości barowych- podawanie napoi zimnych i gorących. 4. Utrzymanie w czystości stolików i baru restauracji. Wymagania...

  • Dodane: 2022-11-14

World of Seamen Group

łódzkie / Łódź
  • We are looking for Bar Waiter/ss, Bartenders on MSC Cruises Main Function - Bar Waiter/Waitress is responsible for serving beverages in an assigned bar profitably & efficiently, in full compliance...

  • Dodane: 2022-11-10