Praca: Betoniarz-zbrojarz


Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Betoniarz-zbrojarz
Miejsce pracy: Kozenin
Numer: StPr/22/0383
OBOWIĄZKI:
PRZYGOTOWYWANIE MIESZANEK BETONOWYCH, SIATEK I SZKIELETÓW ZBROJENIOWYCH ORAZ WYKONYWANIE ELEMENTÓW BETONOWYCH I ŻELBETONOWYCH
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Kozenin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Lambda S.A.

łódzkie /
  • Jesteśmy polską firmą działającą na rynku budowlanym od 31 lat. Zrealizowaliśmy 3000 projektów w 11 krajach. Aktualnie realizujemy projekty w Szwecji, Francji i Niemczech. Wykonujemy...

  • Dodane: 2022-05-20

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Unewel
  • nauka przygotowywania mieszanki betonowej, układania mieszanek betonowych, zagęszczania mieszanek, naprawy elementów betonowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne, brak

  • Dodane: 2022-05-17

Peab Sp. z o.o

łódzkie /
  • Miejsce pracy: Szwecja / Norwegia Wymagania 6 lat doświadczenia w branży budowlanej (udokumentowane) znajomość języka angielskiego prawo jazdy kat. B posiadanie szwedzkiego/norweskiego numeru...

  • Dodane: 2022-05-16

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • prace związane z budownictwem (zbrojenia, prace ciesielskie, prace budowlane pomocnicze ) Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: 2022-04-28