Praca: Bibliotekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Bibliotekarz
Miejsce pracy: Ustronie
Numer: StPr/22/0610
OBOWIĄZKI:

sporządzanie i składanie zamówień na książki, prowadzenie rejestru wypożyczeń na karcie książki i karcie czytelnika, udział w działalności kulturalnej GCKSTiR, opracowywanie katalogów i innych zródeł informacji o zbiorach bibliotecznych na nośnikach tradycyjnych lub elektronicznych, gromadzenie, opracowywanie i promowanie księgozbioru biblioteki, obsługa czytelnika

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

doświadczenie mile widziane

Miejsce pracy:

Ustronie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu