Praca: Biotechnolog do badań PCR

Biotechnolog do badań PCR
Miejsce pracy: Łódź

Synevo jest częścią grupy Medicover, która zapewnia kompleksową usługę w zakresie ogólnej i specjalistycznej diagnostyki laboratoryjnej. Świadczymy usługi w Polsce, Rumunii, na Ukrainie, Białorusi, Gruzji, Mołdawii, Bułgarii, Turcji i Serbii oraz w Niemczech pod marką IMD.

Opis stanowiska:
  • Rejestrowanie materiału do badania oraz dokumentowanie obiegu próbek w środowisku informatycznym;
  • Przyjmowanie, dokumentowanie i wstępne przygotowanie materiału do badań;
  • Wykonywanie analiz (m.in. RT-PCR, sekwencjonowanie sangerowskie, NGS, mikromacierze aCGH);
  • Archiwizacja i utylizacja próbek diagnostycznych;
  • Przygotowywanie zamówień na odczynniki i sprzęt laboratoryjny;
  • Ścisłe przestrzeganie procedur laboratoryjnych;
  • Opracowywanie i wdrażanie nowych procedur diagnostycznych;
  • Zapewnienie i monitorowanie standardów jakości.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe: biotechnologia, biologia, itp.;
  • Doświadczenie w pracy w laboratorium w obszarze badań RT-PCR jako dodatkowy atut;
  • Znajomość technik biologii molekularnej i ich zastosowania w praktyce diagnostycznej;
  • Znajomość obsługi komputera (Windows, MS Office);
  • Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy oraz konsekwencja w działaniu;
  • Wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w organizacji o wiodącej pozycji rynkowej;
  • Ambitny i doświadczony zespół profesjonalistów;
  • Pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz styczność z najciekawszymi przypadkami medycznymi;
  • Perspektywę doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń;
  • Możliwość uzyskania dofinansowania specjalizacji;
  • Pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do opieki medycznej i karty Multisport, system kafeteryjny, zniżki na badania diagnostyczne, premię roczną);
  • Doskonałą atmosferę każdego dnia oraz integracyjne spotkania zespołowe.