Brukarz


2024-02-08


Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie


Topolice

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Brukarz
Miejsce pracy: Topolice
Numer: StPr/24/0127
OBOWIĄZKI:
Układanie kostki brukowej, przygotowywanie terenu pod kostkę brukową, ustawianie krawężników.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Topolice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Brukarz

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Miasto: Rajmundów

prace przy układaniu kostki brukowej Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Więcej

Brukarz

2024-02-24

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Miasto: Słomków

PRACE FIZYCZNE W RAMACH PRAC BRUKARSKICH, WSTAWIANIE KRAWĘŻNIKÓW PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA, UKŁADANIE KOSTKI Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Więcej

Brukarz

2024-02-23

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Miasto: Malutkie

ukladanie kostki brukowej Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania dodatkowe: Uprawnienia: ! Prawo jazdy kategorii B Wymagania inne: Doswiadczenie na stanowisku...

Więcej