Praca: Brukarz


Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Brukarz
Miejsce pracy: Kolonia Starorawska
Numer: StPr/21/0186
OBOWIĄZKI:
WYKONYWANIE PRAC ZWIĄZANYCH Z UKŁADANIEM KOSTKI BRUKOWEJ
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

- Doświadczenie mile widziane/ możliwość przyuczeniaUZUPEŁNIENIE DOPOSAŻENIA STANOWISKA PRACY (RPO)

Miejsce pracy:

Kolonia Starorawska


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

łódzkie / Balcerów
  • BRUKUJE, NAPRAWIA I ROZBIERA NAWIERZCHNIE ULIC, PLACÓW, DRÓG, CHODNIKÓW, SKARP I PRZEJAZDÓW Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: umiejętność pracy w...

  • Dodane: 2021-04-14

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

łódzkie / Żychlin
  • - układanie, naprawianie, rozbieranie i wykańczanie nawierzchni brukowych ulic i ciągów pieszych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-04-14

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie

łódzkie / Grabowa
  • Układanie kostki brukowej, przygotowanie podłoża, ustawianie opbrzeży i krawędzi. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-03-31

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

łódzkie / Szadek
  • wykonywanie prac związanych z ustawianiem krawężników i obrzeży, wykonywanie ław betonowych pod krawężniki i obrzeża, przygotowywanie i plantowanie podbudowy i posypki pod kostkę brukową,...

  • Dodane: 2021-03-29