Praca: Brukarz

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
Brukarz
Miejsce pracy: Szadek
Numer: StPr/20/0602
OBOWIĄZKI:
wykonywanie prac związanych z ustawianiem krawężników i obrzeży, wykonywanie ław betonowych pod krawężniki i obrzeża, przygotowywanie i plantowanie podbudowy i posypki pod kostkę brukową, układanie nawierzchni brukarskich z kostki, płyt ażurowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

- praca na terenie woj. łódzkiego w godz. 07.00 - 15.00- pracodawca zapewnia dowóz

Miejsce pracy:

Szadek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli