Praca: Brukarz

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Brukarz
Miejsce pracy: Brójce
Numer: StPr/21/1121
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie naprawy lub rozbiórki nawierzchni brukowej; wykańczanie nawierzchni brukowej; zabezpieczanie i oznakowywanie miejsca robót brukarskich; kontrolowanie procesu wykonywania nawierzchni brukowej i ocena jakości wykonania.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: układanie kostki brukowej
Uprawnienia: komunikacja i współpraca w zespole

Miejsce pracy:

Brójce

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód