Praca: Brukarz


Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu
Brukarz
Miejsce pracy: Kalenice
Numer: StPr/21/0584
OBOWIĄZKI:
układanie kostki brukowej, planowanie pracy, przygotowanie terenu pod budowę kostki, wymiarowanie, zagęszczanie terenu, ułożenie kostki zgodnie z projektem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Kalenice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Aleksandrów Łódzki
  • wykonywanie robót brukarskich Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-11-25

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • układanie kostki brukowej, układanie nawierzchni żwirowej,wykonywanie pracy ziemnej, obsługa narzędzi brukarskich[Wymiar czasu pracy] : jedna zmiana + praca w dni wolne[Inna umowa] : 6 miesięcy...

  • Dodane: 2021-11-25

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

łódzkie / Kalenice
  • układanie kostki brukowej, planowanie pracy, przygotowanie terenu pod budowę kostki, wymiarowanie, zagęszczanie terenu, ułożenie kostki zgodnie z projektem Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

  • Dodane: 2021-11-25

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

łódzkie / Szadek
  • wykonywanie prac związanych z ustawianiem krawężników i obrzeży, wykonywanie ław betonowych pod krawężniki i obrzeża, przygotowywanie i plantowanie podbudowy i posypki pod kostkę brukową,...

  • Dodane: 2021-11-25